Nuværende sponsorer

Borgerforeningen vil gerne takke de eksisterende sponsorer i 2020 (2021 blev ikke opkrævet) og opfordre til, at I bruger dem, når I skal have lavet forskellige arbejder:

2M-Auto

Facebook
Randersvej 5888370 HadstenFind dem på Facebookpost@2m-auto.dk42 92 30 64
Aktiv Hvidevareservice

Fa
Bavnehøjvej 1158370 HadstenFind dem på Facebookservice@ahs.dk 70 10 10 05
BogormenSøndergade 108370 HadstenFind dem på Facebook mail@bogormenhadsten.dk86 98 22 39
Byens FrisørSøndergade 148370 HadstenFind dem på Facebook86 98 01 00
Bygmester Egon BjerringDrosselvej 78370 Hadsten51211033
CykelmøllerGlentevej 88370 Hadsten
Djurslands BankFind dem på Facebookhovedkontoret@djurslandsbank.dk86 30 30 55
EDC Nielsen & PartnerSøndergade 138370 HadstenFind dem på Facebookjette.838@edc.dk86 98 36 00
Fonden FøniksSmedebakken 508370 HadstenFind dem på Facebookkontakt@fonden-foeniks.dk26 11 40 58
Hadbjerg Mur og Beton ApSHadbjergvej 1358370 HadstenFind dem på Facebookinfo@hmbaps.dk60 14 64 09
Hadbjerg Tømrerfirma Mikkelsen & Søn A/SBavnehøjvej 1608370 HadstenFind dem på Facebookinfo@hadbjergtomrerfirma.dk86 91 41 90/ 24 65 63 83
Intercargo Scandinavia A/STolsagervej 68370 HadstenFind dem på Facebooksales@intercargo-scandinavia.dk70 15 19 00
JL Montage Teknik ApSBavnehøjvej 1258370 Hadstenmontageteknik@post.tele.dk21484509
KM Maskiner A/SRodelundvej 78680 Ryinfo@kmmaskiner.dk8689 8621
Sparekassen KronjyllandSøndergade 88370 HadstenFind dem på Facebook89 12 24 00
Tømrerfirmaet Scholz ApSBavnehøjvej 1128370 HadstenFind dem på Facebookdanny@tfds.dk31 20 46 25
VVS Installatør Flemming Sørensen A/SNavervej 248382 HinnerupFind dem på Facebookvvs@flemming-vvs.dk86 98 87 77